Kadagys Gold star (Juniperus chinensis)

Kininiai kadagiai „Gold star“ (Juniperus chinensis) – tai kiparisinių (Cupressaceae) šeimos spygliuočiai. Labai populiarus dėl savo auksinės spalvos. Tiek žiemą, tiek vasarą gold star kadagys išlieka ryškiai geltonos spalvos. Šis kadagys labai tinka mūsų klimatui, nes yra atsparus šalčiams. Galima sodinti pavieniui ar grupėmis, kompozicijose su koloninės ar kūginės formos augalais. Kokiais atstumais sodinti įsigytus augalus plačiau skaitykite atstumai.

Saulėtose vietose labai stipriai išryškėja kadagio gold star geltona spalva. Vegetacijos metu galima formuoti augalo formą ir dydį jį apkarpant. Vasaros metu kadagiui gaunant pakankamai drėgmės ir trąšų su mikroelementais sparčiai vystysis šaknų sistema ir pats augalas. Kininis kadagys labai tinkamas apsodinti šlaitams aplink tvenkinius, nes apsaugo juos nuo erozijos. Kaip sodinti šliaužiančius kadagius gold star plačiau skaitykite sodinimas.

Kininį kadagį galite iš vazonėlio persodinti į gruntą bet kuriuo metų laiku. Sezoniškumas yra nebesvarbus, – priešingai, nei sodinti iškasus iš grunto plikomis šaknimis. Pas mus gold star auginamas dviejų litrų konteineryje. Į kokį gruntą mes rekomenduojame sodinti gold star kadagius galite pasiskaityti plačiau gruntas.

Kaina visiems priimtina, taip pat dekoratyvinių augalų kainos priklauso ir nuo norimo įsigyti spygliuočių kiekio.