kalninis kadagys sliauziantis kadagys tujos kadagys sliauziantis tuja gyvatvores uolinis kadagys dauginamos iš šakelių lime glow smaragdas šliaužiantis kadagys lime glow thuja smaragdas saknu sistema
kadagys uolinis blue arrow

Kalninio kadagio Blue arrow sodinimo atstumai

Mes siūlome kelis sodinimo variantus

Jeigu norime suformuoti tankią, vientisą ir nepraeinamą kalninių kadagių gyvatvorę, tai medelius reikėtų sodinti kas keturiasdešimt centimetrų kamienas nuo kamieno. Patartina dar nuo žemės į viršų kas pusę metro ištempti spygliuotą vielą. Pradžioje, kol suaugs kadagiai, gal ir nelabai gražiai atrodys, bet ateityje bus užtikrinta apsauga nuo įsibrovėlių, kurie bandys pralysti pro kadagių gyvatvorę. Jeigu aplink sklypą ar sodybvietę yra aptverta tinklinė tvora, tempti spygliuotos vielos tarp kadagių nereikia.

Blue arrow kadagius galima sodinti ir kas penkiasdešimt centimetrų centras nuo centro. Tuomet kadagiai suaugs į gyvatvorę išlaikydami augalo apvalią formą.

Jeigu nuspręsite, kad tankios gyvatvorės nereikia, o sodinsite medelius kaip akcentą, tuomet rekomenduotinas atstumas būtų aštuoniasdešimt centimetrų centras nuo centro, kitais atvejais ir vienas metras.