Mūsų auginami dekoratyviniai augalai


Bitės, daugiaaukščiai aviliai, bičių produktai


Marių muilas

Kai saulė už horizonto eina pailsėti, augalai užmiega žiemos ramybės miegu ir būna užkloti puria balta sniego paklode, nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, padedu savo širdies damai įgyvendinti įdėjas, sukurti natūralius sveikatos ir grožiui skirtus produktus.

Siūlome natūralius ranko darbo muilus, kūnui ir veidui skirtus balzamus (kremus), sveikatos stiprinimui eliksyrus...

Sveikame kūne – sveika siela, tokia senolių išmintis. Mūsų vidinį grožį spinduliuoja mūsų švytinti oda. Oda mus saugo nuo pavojingiausių išorinių veiksnių, tai mūsų didžiausias organas, kuris perduoda visam organizmui per pojūčius apie aplinkos tempertūrą, kai šilta ar šalta, apie pokyčius, lytėjimą, trintį, spaudimą, vibraciją ir daugybę kitų patyrimų. Oda lyg sietas šalina iš organizmo visa, ko jam jau nebereikia: prakaitą, toksinus ir kitus organizmo medžiagų apykaitos elementus... Mūsų išorinį grožį veikia saulė, vėjas, radiacija, virusai ir kiti mechaniniai veiksniai, todėl mes ypatingai turime ja palepinti...

Siūlome kiekvieną dieną naudoti natūralius rankų darbo pagamintus muilus, kurie ne tik nupraus odą, bet bus švelnūs, natūraliai drėkins, pamaitins, nuramins bei, kai žemyn nutekės, bus draugiški mūsų aplinkai.

Muilus gaminame iš natūralių augalinių aliejų, kuriuos pasiūlo UAB „Rudugys“. Natūralių ir kokybiškų produktų dėka, sukuriame puosėlėjantį sveikatą ir grožį natūralų ranko darbo muilą, kuris yra prisotintas aliejuose esančiomis žmogaus organizmui reikalingomis veikliosiomis medžiagomis. Muilas gaminamas tik iš natūralių gamtoje esančių dovanų. Nenaudojame jokių kvapiklių, dažų, ar kitokių chemiškai sintetintų medžiagų. Muile esančios vaistažolės: dilgelių lapeliai, medetkų žiedai, ramūnėlių geltonžiedžių galvos, liepžiedžiai, kvapniosios levandos yra surenkamos vaistažolininkės Kazytės ir kitų miestelio moterų. Muile esančios vaistažolės padeda pasveikti turint jautresnę odą, sergant dilgėline, egzema, odos niežiejimu, piodermija, gydant randus, pūslinės odos, jaunatvinius spuogus, veido raudonį ir kt. Muile yra apie 10 % nesaponifikuotų aliejų, todėl rankų darbo muilai išskirtinai yra drėkinantys ir pamaitinantys odą. Oda tampa švelni, glotni, elastinga, pamaitinta, švytinti ir švari.

Muiliukus gaminame namuose taip lyg keptume skaniausią pyragą iškilmingiausiai šventei, todėl gaminame ir pjaustome savomis rankomis, su meile ir rūpestingu atidumu, todėl kiekvienas muilo gabalėlis yra išskirtinės formos lyg maža saulutė Jūsų delne...

paakiu balzamas

Veidui ir kūnui prižiūrėti skirtus balzamus (kremus) gaminame iš kakavos sviesto, kviečių gemalų, ricintmedžio, argano, agurklės, medetkų, jojobo ir kitų aliejų, glicerolio, natūralių citrinų sulčių, bičių vaško. Bičių vašką naudojame iš savo bityno. Balzamai pasižymi, kad jo sudėtyje yra gausu vitamino A, kuris yra būtinas odos epiteliui atsinaujinti. Bičių vaškas, kuris sudaro apsauginę plėvelę ir neleidžia odai išgarinti drėgmės, ją maitina ir minkština, labai gerai lygina smulkias raukšleles. Jame gausu odai naudingų medžiagų, karotino, vitamino E, natūralių antioksidantų, stabdančių senėjimo ir uždegiminius procesus. Patariame balzamus naudoti vakare, lengvai įtapšnoti pirštų galiukais į švarią nuvalytą odą, kad balzamas įsigertų į gylesnius odos sluoksnius ir ją pamaitintų iš vidaus. Balzamai ypatingai drėkiną odą. Tinka naudoti kiekvieną dieną. Taip pat padeda odai atsigauti po žvarbaus vėjo nugairinimo, ar kaitrios saulės nukaitinimo.

Balzamai yra pagaminti iš natūralių ingridientų, jame nėra jokių cheminių stipriklių, tirštiklių, kvapiklių ar kitų koncervuojančių medžiagų, todėl rekomenduojame sunaudoti per 4-6 savaites nuo pagaminimo datos. Balzamų negaminame pramoninių budu, todėl juos gaminame išskirtinai tik pagal Jūsų užsakymą.

Kai rudenį ar pavasarį žvarbūs orai, kai lietaus lašai barbena į palangę, dažnai mūsų organizmus atakuoja įvairiausių tipų virusai, užklumpa slogi nuotaika ir mūsų darbingumas būna menkas. Gerai nuotaikai ir stipriai sveikatai palaikyti siūlome eliksyrus.

naturalus eleksyrai

Eliksyrus gaminame pagal paskirtį. Patariame eliksyrus naudoti, kad nervukai būtų ramesni, kad musės zirzimas neerzintų, kad blakstienos ramiai naktį ant skruostų sugulusios gulėtų, kad jaunystė gyslose tekėtų, neištiktų infarktas, kad ausyse neužtų, galva neskaudėtų, būtų regėjimas šviesesnis, džiugintų pakylesnė nuotaika, sanariukai, raumenukai neskaudėtų, žaizdelės geriau gytų, nosytės nevarvėtų, kosuliukas nekankintų ir kt. Rekomenduojame gaminamus „Šešėlio barzdos“ „Jaunystės eliksyro“, „Tūkstančių motinos paleistuvės gyvybės“, „Bičių dovanos - propolio“ lašus. Eliksyrai gaminami iš valerijono šakniastiebių, apynių, trinto česnako, vaistinės gėlės Kalante, propolio ir 65‰ ugninio vandens.

Eliksyrai gaminami tik esant poreikiui, pagal Jūsų pageidavimą.

Būkite sveiki ir gražus!

Su nuoširdžiausiais linkėjimais gamintojai Kristina ir Marius