Smaragdinių tujų sodinimo atstumai

smaragdines tujos

Labai dažnai žmonės susiduria su klausimu - tai kokiu gi atstumu sodinti įsigytas smaragdines tujas? Visų pirma, tai priklauso nuo Jūsų norimo matyti galutinio rezultato, kada tujos smaragd visiškai suaugs. Rekomenduočiau keletą sodinimo variantų. Mūsų auginamų smaragdinių tujų plotis, kai jos užauga yra apie penkiasdešimt centimetrų. Todėl, jeigu norime, kad suaugusios smaragdinės tujos susiliestų ir sudarytų tankią gyvatvorę, reikia augalus sodinti penkiasdešimties centimetrų tarpu kamienas nuo kamieno. tujos smaragdines Tuomet tujos suaugs į tankią, nepraeinamą gyvatvorę.

Jeigu nenorite, kad suaugusios tujos glaudžiai susiliestų tarpusavyje, o būtų galima matyti augalo formą, tuomet smaragdines tujas patarčiau susodinti kas šešiasdešimt centimetrų kamienas nuo kamieno. Tada, kai suaugs smaragdinių tujų gyvatvorė, bus galima matyti pusrutulišką augalų formą. Bet pati gyvatvorė jau nebus tokia tanki. Ir jeigu atsistotume priešais tujas, tai pamatytume, kad nuo pusės gyvatvorės į viršų augalai nebesusiliečia, lieka nežymus tarpas.

Smaragdines tujas galima savo kieme pasodinti ir kaip akcentą. Jeigu Jūsų kiemas, ar sodyba yra aptverta tvora, kuri yra kalvio darbo, tai manau, kad nedaugelis ryžtųsi paslėpti jos grožį. Tuomet tujas reikėtų sodinti kas aštuoniasdešimt centimetrų, galbūt, ir visą metrą kamienas nuo kamieno. Suaugusios tujos gražiai atrodys, matysis visa jų forma ir neužgoš kalviškos tvoros vaizdo.