Smaragd tujų kaina

Vakarinė tuja smaragd - visžalis augalas. Tujos smaragd yra dauginamos iš sumedėjusių augalų gyvašakių. Tujos gyvašakės gerai įsišaknija per du, tris metus. Tujos gyvašakės gerai įsišaknijusios peržiemoja ir dėžutėse dar auga ne vieną sezoną. Augalai dauginami gyvašakėmis pasižymi tuo, kad išlaiko motininio augalo šimtaprocentinę formą. Tuja pasižymi siaurai kūgiška lajos forma. Smaragdinė tuja užauga iki dviejų, dviejų su puse ar net trijų metrų aukščio ir apie penkiasdešimt centimetrų pločio.

Tujos smaragd mėgsta augti normalaus drėgnumo priesmėlio ir rūgštesnės žemėse. Šios rūšies tujos labai tinka gyvatvorėms, nes jų nereikia karpyti. Galima sodinti nuo ankstyvo pavasario iki vėlyvo rudens, nes tujos yra auginamos vazonėliuose, todėl yra išsaugojama augalo sveika šaknų sistema. Mūsų medelyne smaragd tujos auginamos P9, C2, C3, C5 vazonėliuose. Tuja sodinama iš vazonėlio į žemę lengvai prigija, nes persodinimo metu šaknys nepatiria streso. Prižiūrima Vakarinė tuja „Smaragd“ per metus paauga iki 50 cm, todėl puikiai tinka gyvatvorėms. Tujas smaragd sodinkite į vieną metrą du vienetus.

Ir neužmirškite pavasariais, prasidėjus smaragdinių tujų vegetacijai, jų patręšti. Naudokite bechlores trąšas su mikroelementais ir mineralais.

Apie tujų sodinimą informacijos rasite čia: tujų sodinimas, o apie tręšimą skaitykite čia: tujų tręšimas.

Siūlomi aukščiai ir kaina:

1,5L (C1,5) 30-40cm - 1,00 eur.,

1,5L (C1,5) 40-50cm - 1,20 eur.,

2L (C2) 50-1,20cm - 2 eur.

3L (C3) 50-1,20cm - 3 eur.

5L (C5) 50-1,20cm - 3.50 eur.